Scena na Dywanie dla WOŚP

wosp

Niedziela 15 stycznia to dzień 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Otwieramy już o 9 rano! Na rzecz Orkiestry zaśpiewają artyści Capitolu, zagrają zespoły OhDuo i Godzina do Świtu, a nasza podwórkowa kafejka przeznaczy na WOŚP 1 zł z z każdej kupionej w tym dniu kawy. 

Capitolowi artyści szykują dla widzów niespodziankę – ich występ rozpocznie się o godzinie 14, a planują przybyć prawie w komplecie!

scena-na-dywany-ohduo

OhDuo to wrocławski duet fletowo-harfowy, który gra „muzykę poważną, podaną w formie przytulającej”. Duet tworzą muzyczne idealistki: Magdalena Lipniewska, flecistka, członkini grupy Małe Instrumenty oraz Anna Pašić, harfistka związana z Teatrem Muzycznym Capitol.

godzina-do-switu

Godzina do Świtu gra własną muzykę, inspirowaną bluesem i jazzem.
Zespół tworzą muzycy-amatorzy, mający za sobą doświadczenia sprzed lat z festiwali Piosenki Studenckiej w Krakowie i Jazz Juniors, brali też udział w warsztatach kabaretowych w Łazach Zenona Laskowika. Nagrali również kilka piosenek dla Polskiego Radia we Wrocławiu dla programu „Studio 202”. Na Podwórku wystąpią w składzie:  Krzysztof Telesiński, Adam Zawadzki, Mariusz Józefowiak, Stanisław Telesiński, Paweł Biedrawa i Piotr Dymała.

Wstęp wolny, zapraszamy!

Podwórko Capitolu
15 stycznia 2017, niedziela
od 13.00 do 13.45: OhDuo
od 14: Artyści Capitolu

od 15.15 do 16.15: Godzina do Świtu

foto: materiały zespołów