Iluzjonista Marcin Muszyński na Scenie na Dywanie

8 stycznia (w niedzielę — wstęp wolny) o godzinie 16:20 na Podwórku Capitolu będzie można zobaczyć na żywo mały pokaz umiejętności iluzjonisty Marcina Muszyńskiego! To będzie przedsmak przed wielkim wydarzeniem, jakim będzie Walentynkowe Magic Show na Dużej Scenie Teatru Muzycznego Capitol z pełnym spektaklem Największego Magicznego Show w Polsce!

zapo01

Już 12 lutego na Dużej Scenie Teatru Muzycznego Capitol we Wrocławiu wystąpi najbardziej ceniony i rozchwytywany iluzjonista w Polsce, laureat statuetki „Osobowość i Sukces 2016 roku” i finalista programu „Mam Talent” na antenie TVN.

W 2016 roku Marcin Muszyński rozpoczął największą magiczną trasę koncertową w historii Polski. Obecnie współpracuje również przy dużych realizacjach na żywo z telewizją TVN, Polsat, TVP1, TVP2 oraz kanałem Discovery.

Lewitujący 600 kg fortepian, pojawienie się rajdowego auta o wadze ponad 1200 kg czy przecięcie na pół człowieka piłą mechaniczną — to tylko kilka przykładów z bogatego repertuaru iluzjonisty. Co pokaże we Wrocławiu?

Zobacz to na żywo w Teatrze Muzycznym Capitol!

{kup bilet online}

12 lutego 2017 \ Teatr Muzyczny CAPITOL \ Godziny: 1600 oraz 1900Bilety od 60 zł
www.marcinmuszynski.comFacebookInstagramYouTube